Letní kreslicí hry

Letní

kreslicí hry

Chcete si vyzkoušet jednoduché a zábavné tvoření pro děti od 2 do 8 let?

letní kreslicí hry dítě s obrázkem

Stáhněte si PDF s třemi výtvarnými hrami, které vám zpestří prázdninovou pohodu.

mořská zvířata PDF ke stažení zdarma Letní kreslicí hry arteterapeutky a výtvarnice Radky Rubešové
ryby a bubliny PDF ke stažení zdarma Letní kreslicí hry arteterapeutky a výtvarnice Radky Rubešové

Kdo pro vás Letní kreslicí hry připravil?

Radka Rubešová

Pojďte se mnou udělat další krok do světa prožitkového tvoření

Ráda se s vámi podělím o zkušenosti, které jsem načerpala během 15 let vedení výtvarných aktivit a jako absolventka řady arteterapeutických výcviků. Jsem spoluautorkou knihy Výchova prožitkem, která je vyhledávanou metodickou příručkou  pro pedagogy MŠ.

Mým největším přáním je, aby se děti nebály svobodně tvořit a rodiče nebo pedagogové od nich neočekávali perfektní výsledek. Jsem přesvědčená, že důležitější je samotný proces tvorby a radost, kterou dětem objevování výtvarného světa přináší.

Co o mě říkají účastníci mých programů?

“Moc děkuji za tuhle možnost, jak se naladit k úžasnému tvoření s dětmi. Čerpáme tu spousty námětů, máme motivaci tvořit, rádi se díváme, jak tvoření pojali ostatní. Když si nevíme rady, víme, že se můžeme zeptat a vždy nám poradí. Máme od Radky i knížky, ale živé videa a možnost propojení s ostatními účastníky je prostě úplně nejlepší.”

puntík námořnická modrá
Jana Křížová

S Radkou Rubešovou tvoříme už více než 2 roky. A já díky ní pochopila, že opravdu není důležité, že neumím přesně a dokonale malovat. Tvoření s Radkou jsem si já i moje dvě cácorky zamilovaly. A i když už se nám některé výzvy a náměty opakují, tak se k nim rády vracíme. Tím, jak děti rostou, to vždycky dostane zase nový rozměr.”

puntik jasná žlutá
Marie Nováková

“Všechny Radčiny kurzy, výzvy, semináře stojí za absolvování. Vždy má po ruce nějaký nový nápad, inspiraci,  vtažení do tvoření. Vzájemné sdílení a zpětná vazba jsou samozřejmostí.

puntik světle modrá
Martina Steinitzová

Letní kreslící hry

  • Registrací souhlasíte s mým zpracováním vašich osobních údajů. Jsou u mě v bezpečí, zacházím s nimi dle mých Zásad ochrany osobních údajů.