Letní škola

prožitkového

tvoření

Letní škola

prožitkového

tvoření

7. – 10. 8. 2022

online kurz zdarma pro lektory a pedagogy

Na jednoduchém tématu “zážitek z prázdnin” vám představím principy prožitkového tvoření. Nejprve budete tvořit vy sami a v září pak vaše děti.

Sami si výtvarné techniky vyzkoušíte a budete si jistější, když budete aktivitu zadávat dětem. Skvěle zrelaxujete a naučíte se něco nového.

Jak bude Letní škola probíhat?

  Hned jak se přihlásíte, získáte přístup k mému kurzu NADCHNĚTE DĚTI PRO TVOŘENÍ, který si můžete sledovat svým tempem v čase, který vám vyhovuje.

  Od neděle 7. do úterý 9. 8. pro vás mám připravený jeden výtvarný projekt, který vám ráno pošlu emailem. Večer v 18:00 se v těchto dnech potkáme na živém vysílání, kde si danou techniku můžete přímo vyzkoušet a já vám budu odpovídat na otázky.

  Ve středu 10. 8. v 20:30 se spoelčně potkáme na webináři Nadchněte děti do tvoření.

  Všichni, kteří vyplní reflektivní dotazník do pátku 12. 8., získají osvědčení o absolvování.

Pro koho je Letní škola prožitkového tvoření určená?

  Pro pedagogy MŠ a 1. stupně ZŠ, družiny, lektory volnočasových aktivit

  Pro rodiče, kteří vzdělávají své děti doma

Objevte jednoduchost, hravost a smysluplnost prožitkového tvoření

Mohli jste se mnou setkat:

Co o mě říkají účastníci mých programů?

“Radka Rubešová boří stereotypy českých pedagogů a uniformitu nástěnek na školních chodbách. Pokud chcete vést děti k autentickému výtvarnému vyjádření, prožitku a radosti z tvorby, pak jste tu správně.”

puntík magenta(100 × 100 px)
Kateřina Karlická

“Díky Radčiným kurzům jsem poznala mnoho techniky, jak výtvarno povýšit na prostředek rozvoje osobnosti dítěte i pedagoga.”

puntík žlutá(100 × 100 px)
Zdeňka Hurtová

“Radka mě učí těšit se na hodiny výtvarné výchovy. Posiluje moje jistoty v práci a ukazuje, jak být kreativní a nebát se experimentovat.”

puntík tyrkysová(100 × 100 px)
Pavlína Kollertová

“Všechny Radčiny kurzy, výzvy, semináře stojí za absolvování. Vždy má po ruce nějaký nový nápad, inspiraci,  vtažení do tvoření. Vzájemné sdílení a zpětná vazba jsou samozřejmostí.”

puntík fialová(100 × 100 px)
Martina Steinitzová

Kdo pro vás Letní školu připravil?

Pojďme tvořit společně

Radka Rubešová

Ráda se s vámi podělím o zkušenosti, které jsem načerpala během 14 let vedení výtvarných aktivit a jako absolventka řady arteterapeutických výcviků. Jsem spoluautorkou knihy Výchova prožitkem, která je vyhledávanou metodickou příručkou  pro pedagogy MŠ.

Pojďte využít možnosti online vzdělávání a učte se stejně jako tisíce dalších učitelů či studenti Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity.

Nechte děti tvořit svobodně a posilujte tak jejich výtvarné sebevědomí. Ukážu vám, jak na to!

Chci do Letní školy prožitkového tvoření