Letní škola

prožitkového

tvoření

Letní škola

prožitkového

tvoření

1. – 4. 8. 2024

Online kurz zdarma pro lektory a pedagogy

Na jednoduchém tématu “zážitek z prázdnin” vám představím principy prožitkového tvoření. Nejprve budete tvořit vy sami a v září pak vaše děti.

Sami si výtvarné techniky vyzkoušíte a budete si jistější, když budete aktivitu zadávat dětem. Skvěle zrelaxujete a naučíte se něco nového.

Jak bude Letní škola probíhat?

  Hned jak se přihlásíte, získáte přístup k mému kurzu NADCHNĚTE DĚTI PRO TVOŘENÍ, který si můžete sledovat svým tempem v čase, který vám vyhovuje.

  Od čtvrtka 1. do soboty 4. 8. pro vás mám připravený jeden výtvarný projekt, který vám ráno pošlu emailem. Večer v 18:00 se v těchto dnech potkáme na živém vysílání, kde si danou techniku můžete přímo vyzkoušet a já vám budu odpovídat na otázky.

  V neděli ve 20:30 se společně potkáme na webináři Letní tvoření s prožitkem.

  Všichni, kteří vyplní reflektivní dotazník do středy 7. 8., získají osvědčení o absolvování.

dětské ruce květiny - to je letní prožitkové tvoření ve škole Radky Rubešové

Pro koho je Letní škola prožitkového tvoření určená?

  Pro pedagogy MŠ a 1. stupně ZŠ, družiny, lektory volnočasových aktivit

  Pro rodiče, kteří vzdělávají své děti doma

Objevte jednoduchost, hravost a smysluplnost prožitkového tvoření

míchání modré barvy na lžičku podle barev květin - to je prožitkové tvoření Letní školy prožitkového tvoření arteterapeutky a výtvarnice Radky Rubešové
žlutá barva na lžičce podle barev květin v přírodě - to je prožitkové tvoření Letní školy prožitkového tvoření arteterapeutky a výtvarnice Radky Rubešové
sytě růžová barva na lžičce podle barev květin - to je prožitkové tvoření Letní školy prožitkového tvoření arteterapeutky a výtvarnice Radky Rubešové

Objevte jednoduchost, hravost a smysluplnost prožitkového tvoření

Mohli jste se mnou setkat:

Co o mě říkají účastníci mých programů?

“Radka Rubešová boří stereotypy českých pedagogů a uniformitu nástěnek na školních chodbách. Pokud chcete vést děti k autentickému výtvarnému vyjádření, prožitku a radosti z tvorby, pak jste tu správně.”

puntík tmavě růžová(100 × 100 px)
Kateřina Karlická

“Díky Radčiným kurzům jsem poznala mnoho techniky, jak výtvarno povýšit na prostředek rozvoje osobnosti dítěte i pedagoga.”

puntík žlutá(100 × 100 px)
Zdeňka Hurtová

“Radka mě učí těšit se na hodiny výtvarné výchovy. Posiluje moje jistoty v práci a ukazuje, jak být kreativní a nebát se experimentovat.”

puntík tyrkysová(100 × 100 px)
Pavlína Kollertová

“Všechny Radčiny kurzy, výzvy, semináře stojí za absolvování. Vždy má po ruce nějaký nový nápad, inspiraci,  vtažení do tvoření. Vzájemné sdílení a zpětná vazba jsou samozřejmostí.”

puntík fialová(100 × 100 px)
Martina Steinitzová

Kdo pro vás Letní školu připravil?

lektorka letní školy prožitkového tvoření Radka Rubešová

Pojďme tvořit společně

Radka Rubešová

Ráda se s vámi podělím o zkušenosti, které jsem načerpala během 15 let vedení výtvarných aktivit a jako absolventka řady arteterapeutických výcviků. Jsem spoluautorkou knihy Výchova prožitkem, která je vyhledávanou metodickou příručkou  pro pedagogy MŠ.

Mým největším přáním je, aby se děti nebály svobodně tvořit a rodiče nebo pedagogové od nich neočekávali perfektní výsledek. Jsem přesvědčená, že důležitější je samotný proces tvorby a radost, kterou dětem objevování výtvarného světa přináší.

Pojďte využít možnosti online vzdělávání a učte se stejně jako tisíce dalších učitelů či studenti Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity.

Nechte děti tvořit svobodně a posilujte tak jejich výtvarné sebevědomí. Ukážu vám, jak na to!

Chci do LETNÍ ŠKOLY PROŽITKOVÉHO TVOŘENÍ

  • Registrací souhlasíte s mým zpracováním vašich osobních údajů. Jsou u mě v bezpečí, zacházím s nimi dle mých Zásad ochrany osobních údajů.