NADCHNĚTE DĚTI

PRO TVOŘENÍ

5denní minikurz zdarma

pro lektory a pedagogy

NADCHNĚTE DĚTI

PRO TVOŘENÍ

5denní minikurz zdarma

pro lektory a pedagogy

Jste pedagog či lektor a přemýšlíte, jak po prázdninách vtáhnout děti do tvůrčího procesu?

Ukážu vám, jak motivovat skupinu předškoláků a mladších školáků k výtvarné činnosti tak, aby vás to všechny bavilo.

Nechcete s dětmi jen “vyrábět”, ale rádi byste je vedli skrze prožitek a dali tvoření další přesah?
Chybí vám nápady? Hledáte novou energii a tvůrčí nadšení?
Pracujete s dětmi, které není snadné vtáhnout do tvoření?
Všechny tyto situace se dají s přehledem zvládnout. Ukážu vám, jak na to.
nadchněte děti pro tvoření minikurz pro pedagogy a lektory výtvarná výchova výtvarka pro děti tvoření pro děti

Nadchnu pro prožitkové tvoření nejprve vás a vy pak vaše děti!

Začínáme v pondělí 23. 8. 2021

Na co se můžete těšit?

Na motivační hry a aktivity
Inspiraci na první hodiny VV pro prázdninách
Tipy na kreslící hry pro jednotlivce, do dvojice i skupiny podporu výtvarného sebevědomí, kreativity i vzájemných vztahů
Osvědčení o absolvování kurzu

Pro koho je kurz určen?

Pro lektory a pedagogy, kteří pracují s dětmi ve věku 3 – 8 let
Pro začínající pedagogy i pro ty, kterým už dochází nadšení a inspirace
Pro učitele MŠ, 1. stupeň, družiny, lektory SVČ a mateřských center

Tento kurz už absolvovalo přes 1500 lektorů a pedagogů. Co na něj říkali?

"Vždy jsem Radku obdivovala, s jakou lehkostí a trochou obyčejného materiálu dokáže s dětmi vytvořit nějaké výtvarné dílko. Bála jsem se některých technik a postupů, zdálo se mi nemožné takto s dětmi v družince pracovat a proto jsem se rozhodla na kurz přihlásit, abych získala odvahu do těchto činností. Seminář byl tak dobře zpracován , že předčil mé očekávání a já si již nyní připravuji téma na podzim do školy. Určitě doporučuji všem, kteří svou práci chtějí oživit, obohatit a dětem jejich tvoření ulehčit."

Hana Kukačková

"Jako budoucího pedagoga volného času mě vždy lákala výtvarná činnost, ale neměla jsem představu, jak to udělat zajímavé pro děti. Tento kurz mi ukázal, jak si vše připravit, jak pracovat s dětmi i se sebou jako pedagogem a nyní bych se s nadšením vrhla klidně i do tvoření rodičů s dětmi. Kurz je obsahově nenáročný a dostanete další tipy, kde získat podrobnější informace. Není to spleť odborných pojmů a pouček, spíše zkušenosti a tipy z praxe. Vřele doporučuji i rodičům, kteří by chtěli s dětmi tvořit, ale neví, jak je správně namotivovat, nebo doma vzniká při tvoření napětí a zbytečný stres."

Kateřina Hladišová

"Práci Radky Rubešové sleduji už několik let a vždycky pro mě byla velmi inspirativní, takže jsem se do kurzu s nadšením přihlásila. V kurzu jsem se dozvěděla několik nových a pro mě zásadních informací (až mě udivilo, že jsem se s nimi ještě nesetkala během studia ani během mé praxe). Zároveň mi kurz přinesl spoustu námětů k přemýšlení a praktických tipů, které budu ve své praxi určitě využívat. Byl to jeden z nejpřínosnějších online kurzů, které jsem absolvovala. Určitě ho doporučuji všem kolegům, kteří se ve své práci zabývají tvořením s dětmi."

Kateřina Pokorná

“Práci Radky Rubešové sleduji už několik let a vždycky pro mě byla velmi inspirativní, takže jsem se do kurzu s nadšením přihlásila. V kurzu jsem se dozvěděla několik nových a pro mě zásadních informací (až mě udivilo, že jsem se s nimi ještě nesetkala během studia ani během mé praxe). Zároveň mi kurz přinesl spoustu námětů k přemýšlení a praktických tipů, které budu ve své praxi určitě využívat. Byl to jeden z nejpřínosnějších online kurzů, které jsem absolvovala. Určitě ho doporučuji všem kolegům, kteří se ve své práci zabývají tvořením s dětmi.”

Kateřina Pokorná

“Jako budoucího pedagoga volného času mě vždy lákala výtvarná činnost, ale neměla jsem představu, jak to udělat zajímavé pro děti. Tento kurz mi ukázal, jak si vše připravit, jak pracovat s dětmi i se sebou jako pedagogem a nyní bych se s nadšením vrhla klidně i do tvoření rodičů s dětmi. Kurz je obsahově nenáročný a dostanete další tipy, kde získat podrobnější informace. Není to spleť odborných pojmů a pouček, spíše zkušenosti a tipy z praxe. Vřele doporučuji i rodičům, kteří by chtěli s dětmi tvořit, ale neví, jak je správně namotivovat, nebo doma vzniká při tvoření napětí a zbytečný stres.”

Kateřina Hladišová

“Vždy jsem Radku obdivovala, s jakou lehkostí a trochou obyčejného materiálu dokáže s dětmi vytvořit nějaké výtvarné dílko. Bála jsem se některých technik a postupů, zdálo se mi nemožné takto s dětmi v družince pracovat, a proto jsem se rozhodla na kurz přihlásit, abych získala odvahu do těchto činností. Seminář byl tak dobře zpracován, že předčil mé očekávání a já si již nyní připravuji téma na podzim do školy. Určitě doporučuji všem, kteří svou práci chtějí oživit, obohatit a dětem jejich tvoření ulehčit.”

Hana Kukačková

Pojďte se mnou udělat první krok

do světa prožitkového tvoření

Jmenuji se Radka Rubešová a jsem lektorka prožitkového tvoření a arteterapeutka. Ráda se s vámi podělím o zkušenosti, které jsem načerpala během 14 let vedení výtvarných aktivit a jako absolventka řady arteterapeutických výcviků. Jsem spoluautorkou knihy Výchova prožitkem, která je vyhledávanou metodickou příručkou  pro pedagogy MŠ.

Mým největším přáním je, aby se děti nebály svobodně tvořit a rodiče nebo pedagogové od nich neočekávali perfektní výsledek. Jsem přesvědčená, že důležitější je samotný proces tvorby a radost, kterou dětem objevování výtvarného světa přináší.

PŘIHLÁSIT SE DO MINIKURZU ZDARMA

Začínáme v pondělí 23. 8. 2021.

Nechejte děti svobodně tvořit a posilujte tak jejich přirozené sebevědomí.

Další reference od lektorů a pedagogů:

"Velmi zajímavý kurz, ve kterém se i učitelka s dlouhodobou praxí dozví zajímavé i důležité informace o tom jak děti zaujmout, motivovat a přilákat k tvoření. Kurz obsahuje i spoustu dalších věcí k zamyšlení, sebereflexi. Musím ocenit odborné vedení kurzu."

Anna Hvězdová

"Protože to byl kurz testovací, zdarma, očekávala jsem, že bude tvořený tak trochu za pochodu...namísto toho se mi dostalo naprosto profesionálního přístupu, nepřeberného množství informací, tipů na úžasné motivační hry i tvořivé aktivity a spousta psychické podpory. Myslím, že tento kurz by měl být povinný pro všechny výtvarné pedagogy a lektory :-)"

Dana Morávková

"Tento kurz obsahuje spoustu tipů na drobné činnosti, které ale společně vytváří velkou změnu v přístupu k výtvarné tvorbě. Je mi velice sympatické, že nejde o žádná striktní nařízení, spíše navadi k zamyšlení a nalezení vlastní příjemné cesty ke tvoření se skupinou tak, aby si je užil pedagog i děti."

Barbora Veselá

“Tento kurz obsahuje spoustu tipů na drobné činnosti, které ale společně vytváří velkou změnu v přístupu k výtvarné tvorbě. Je mi velice sympatické, že nejde o žádná striktní nařízení, spíše navádí k zamyšlení a nalezení vlastní příjemné cesty ke tvoření se skupinou tak, aby si je užil pedagog i děti.”

Barbora Veselá

“Velmi zajímavý kurz, ve kterém se i učitelka s dlouhodobou praxí dozví zajímavé i důležité informace o tom jak děti zaujmout, motivovat a přilákat k tvoření. Kurz obsahuje i spoustu dalších věcí k zamyšlení, sebereflexi. Musím ocenit odborné vedení kurzu.”

Anna Hvězdová

“Protože to byl kurz testovací, zdarma, očekávala jsem, že bude tvořený tak trochu za pochodu. Namísto toho se mi dostalo naprosto profesionálního přístupu, nepřeberného množství informací, tipů na úžasné motivační hry i tvořivé aktivity a spousta psychické podpory. Myslím, že tento kurz by měl být povinný pro všechny výtvarné pedagogy a lektory :-)”

Dana Morávková

Nadchněte děti pro tvoření