Vyhledávat

Online ateliér pro rodiče s dětmi od 2 do 8 let

Tvoříme společně

po celý rok

Online ateliér

pro rodiče s dětmi

od 2 do 8 let

Tvoříme společně

po celý rok

Nadchlo vás společné tvoření a baví vás mé výtvarné nápady?

Konečně si vaše dítě začalo tvoření užívat a s radostí objevovat nové výtvarné techniky?

Ráda byste mu nabízela smysluplné aktivity, které jej přirozeně a hravě vedou do tvořivé akce?

Zvu vás do virtuálního ateliéru, kde se každý může svobodně výtvarně projevit a vyřádit bez hodnocení.

Užijte si čas se svými dětmi”, relaxujte společným tvoření, dotkněte se svých tvořivých zdrojů a jednou provždy probuďte výtvarné sebevědomí svých dětí.
Mám pro vás soubor osvědčených výtvarných projektů, které vás provedou všemi ročními obdobími a mnoha dalšími tématy.
Různoznorodými technikami i náměty nadchnete děti různých věkových kategorií, takže snadno zabavíte všechny sourozence zároveň.
Přestaňte ztrácet čas hledáním nápadů na internetu a raději se ponořte do tvoření podle mých osvědčených a prověřených návodů.

Dveře ateliéru jsou otevřené

jen do čtvrtka 17.6.

CHCI SE PŘIHLÁSIT DO ONLINE ATELIÉRU

Přidejte se do online ateliéru Tvoříme společně po celý rok, díky kterému budete mít neustálou inspiraci k tvoření. A už nikdy se vám nestane, že byste nevěděla, co odpovědět na otázku: “Mami, co budeme dneska vyrábět?”

chci vědět, až se dveře ateliéru otevřou

Na co se můžete těšit?

 1. Naučím vás neotřelé techniky a postupy, které mezi sebou snadno zkombinujete. Budete s dětmi tvořit z dostupných materiálů a mám pro vás i řadu návodů, jak si z běžných surovin vyrobit své vlastní domácí barvy.
 2. Na rychlé kreslicí hry, které zaberou pár minut i obraz malovaný na plátno, který vyzdobí váš interiér.
 3. Na obrazy do vaší “domácí galerie” , které ponesou dětský rukopis, budou skvěle vypadat a i po letech se nad nimi budete dojímat.
 4. To vše samozřejmě s důrazem na prožitek, proces tvorby a individualitu vašeho dítěte.

Pro koho je online ateriér určen?

Pro rodiče

s dětmi od 2 do 8 let, kteří si chtějí užívat radost ze společného tvoření.

Pro rodiče

kteří chtějí jednoduché, hravé a srozumitelné návody na tvoření.

Pro rodiče

kteří vzdělávají své děti doma a chtějí nabídnout svým dětem pestré výtvarné techniky.

Jak bude online ateliér probíhat?

21 6. dostanete přístupy do členské sekce a můžete začít čerpat inspiraci z videí a výtvarných nápadů.

Co je součástí online ateliéru Tvoříme společně po celý rok?

 1. Online kurz Tvoříme společně
  Motivace, prostředí pro tvoření, domácí ateliér a domácí galerie
 2. 5 sezónních výzev (JARNÍ, LETNÍ, PODZIMNÍ, VÁNOČNÍ, RECYTVOŘIVÁ)
  Každá z výzev obsahuje 10 podrobně vypracovaných projektů, které budeme tvořit společně ve facebookové skupině.
 3. 7 mini výzev
  Srdíčková, Velikonoční přáníčka, Čarodějné tvoření, Vlčí máky, Barevné listohranní, Vánoční přáníčka, Recyklohraní
 4. Přístup k novinkám roku
  Chystám pro vás tvořivé výzvy JEDNOROŽCI, MOŘSKÉ PANNY, RYTÍŘI A PRINCEZNY.
 5. Roční podpora ve facebookové skupině
  Vypisování pravidelných výzev, seznamy materiálů k tvoření, emailové upozornění k probíhající výzvě. Sdílení a motivace k akci – soutěže o knihy pro aktivní účastníky výzev.

A to pořád není všechno.

Jaké bonusy jsem pro vás ještě připravila?

 1. Malujeme na textil 5xjinak
  Od teď už budete umět vytvořit vkusné dárky v podobě triček, plátěných tašek a dalších doplňků pro vaše blízké. Od výběru správných barev po efektní techniku.
 2. Rukodělné tvoření s prožitkem
  Tipy na tvoření z fima, pěnovky, smaltování v troubě a další techniky pro děti od 6 let.
 3. Webinář o prožitkovém tvoření v těhotenství
  Jak si tvořit kreativní těhotenský deník a jak se naladit na miminko se staršími sourozenci.
 4. PDF s tipy na nejlepší dětské knihy o umění
 5. Přístup do online kurzu NADCHNĚTE DĚTI PRO TVOŘENÍ

Kolik stojí přístup do online ateliéru?

Za 12 měsíců zaplatíte 4990 Kč nebo 1290 Kč ve 4 splátkách (červen, červenec, srpen, září). Jako prázdninový dárek ode mě dostanete ještě 2 měsíce navíc zdarma.

Nenechte si ujít dárek za včasné přihlášení!

Jako dárek pro včas přihlášené mám jako bonus TÝDEN S HLÍNOU v hodnotě 990 Kč. Platí pro všechny, kteří si objednají do neděle 13. 6.

CHCI SE PŘIHLÁSIT do ateliéru VČAS

Dveře ateliéru se uzavřou ve čtvrtek 17.6.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Dejte mi vědět, až se dveře ateliéru znovu otevřou

CHCI poslat info

V ONLINE ATELIÉRU je aktuálně přes 100 rodičů s dětmi.

Jak se jim se mnou tvoří?

"Já vždycky moc ráda tvořila a nikdy mi to moc nešlo a nemám moc sílu ani čas vymyslet a hledat, co budu s dcerou tvořit. Díky online ateliéru, máme skoro každý volný den, naservírovaný nápad i s postupem. Moc se mi líbí, že každé téma je schopné dítě zvládnout a může si to dělat celé podle sebe. A to jsme si v tomto kurzu uvědomila nejvíc, že je důležité nechat dceru, tvořit i když ti není přesně podle postupu."

Dana Dlouhá

"Do online ateliéru jsem vstupovala s nadšením po srdíčkové výzvě. Měli jsme tou dobou s dětmi tvůrčí zásek, nedařilo se nám tvořit s radostí a vlastně vůbec najít k tvoření chuť. Bylo mi to tenkrát líto a neuměla jsem s tím pohnout, uvolnit děti ve vlastní tvorbě byl pro mě trochu oříšek a moc se mi hodila vaše pomocná ruka. Od Online ateliéru jsem očekávala pravidelnou a kvalitní inspiraci a té se nám plnou měrou dostává! Výzvy vnáší do našeho společného tvoření radost, otevřenost, sdílení pocitů a to je pro mě velmi cenné."

Kateřina Vágaiová

"Ateliér splnil má očekávání, pomohl mi zabavit dceru pokaždé originálním způsobem, rozvinout jemnou motoriku i fantazii, oběma nám přinesl příjemně strávené společné chvíle. Množství projektů mě překvapilo, dnů, kdy tvoříme, se zdá mnohem více než těch bez tvoření."

Helena Dvořáková

Ateliér splnil má očekávání, pomohl mi zabavit dceru pokaždé originálním způsobem, rozvinout jemnou motoriku i fantazii, oběma nám přinesl příjemně strávené společné chvíle. Množství projektů mě překvapilo, dnů, kdy tvoříme, se zdá mnohem více než těch bez tvoření.

Helena Dvořáková

Do online ateliéru jsem vstupovala s nadšením po srdíčkové výzvě. Měli jsme tou dobou s dětmi tvůrčí zásek, nedařilo se nám tvořit s radostí a vlastně vůbec najít k tvoření chuť. Bylo mi to tenkrát líto a neuměla jsem s tím pohnout, uvolnit děti ve vlastní tvorbě byl pro mě trochu oříšek a moc se mi hodila vaše pomocná ruka. Od Online ateliéru jsem očekávala pravidelnou a kvalitní inspiraci a té se nám plnou měrou dostává! Výzvy vnáší do našeho společného tvoření radost, otevřenost, sdílení pocitů a to je pro mě velmi cenné.

Kateřina Vágaiová

Já vždycky moc ráda tvořila a nikdy mi to moc nešlo a nemám moc sílu ani čas vymyslet a hledat, co budu s dcerou tvořit. Díky online ateliéru, máme skoro každý volný den, naservírovaný nápad i s postupem. Moc se mi líbí, že každé téma je schopné dítě zvládnout a může si to dělat celé podle sebe. A to jsme si v tomto kurzu uvědomila nejvíc, že je důležité nechat dceru, tvořit i když ti není přesně podle postupu.

Dana Dlouhá

Kdo bude vašim průvodcem v online ateliéru?

Pojďte se mnou udělat další krok do světa prožitkového tvoření

Ráda se s vámi podělím o zkušenosti, které jsem načerpala během 14 let vedení výtvarných aktivit a jako absolventka řady arteterapeutických výcviků. Jsem spoluautorkou knihy Výchova prožitkem, která je vyhledávanou metodickou příručkou  pro pedagogy MŠ.

Mým největším přáním je, aby se děti nebály svobodně tvořit a rodiče nebo pedagogové od nich neočekávali perfektní výsledek. Jsem přesvědčená, že důležitější je samotný proces tvorby a radost, kterou dětem objevování výtvarného světa přináší.

Nejčastější otázky

 

Jak dlouho mi zůstane přístup do online ateliéru?

Přístup do členské sekce dostanete na 1 rok. Facebooková skupina, kde budou pravidelně vypisovány výzvy a emailová podpora vás bude provázet po dobu 1 roku.

Kdy se online ateliér znovu otevře?

Ateliér se znovu otevře v únoru 2022.

Je možné se připojit do online ateliéru v průběhu roku?

Ne, nebude možné se průběžně přidávat.

Bude možné se tvořivých výzev účastnit samostatně?

Ty ověřené a již jednou uveřejněné budou už jen součástí Online ateliéru. Týká se to zejména sezónních témat (jaro, léto, podzim, zima). Novou výzvu veřejně vypíšu 2 – 3 do roka.

Co když nebudu stíhat výzvu ve vypsaném termínu?

To vůbec nevadí. Budete mít přístup do členské sekce, kde si tvořivé projekty najdete a můžete tvořit svým tempem.

Kdy proběhne TÝDEN S HLÍNOU, který dostanu jako bonus za včasné přihlášení?

Tvořit budeme společně koncem září. Balíček s knihou a hlínou vám přijde týden před začátkem.

Máte další otázky?

Napište mi na můj email: radka@radkarubesova.cz

Během posledních 2 let se do mých online tvořivých výzev zapojilo přes 2000 účastníků a online kurzem Tvoříme společně prošlo 250 rodičů s dětmi.

"Vánoční tvořivá výzva mě nadchla. Dostala jsem vše jako na stříbrném podnose, že stačilo otevřít mail a začít tvořit. Znovuobjevila jsem svou ztracenou vášeň pro kreslení a malování a hlavně jsem zjistila, že když svou dvouletou dceru nechám tvořit po jejím a nebudu cílit na určitý výsledek, daleko víc si to užijeme. Moc děkuji a už se těším na další výzvu."

Marie Benešová

"Tvořila jsem společně s dcerou (5 let) dvakrát. Jarní i vánoční výzva naprosto super. Vždy ke každému tvoření aktivita a pro mě hlavní plus, že se používají materiály, které by mě vůbec nenapadlo použít. Taky občas zavzpomínám na své školkové roky, práci s klovatinou jsem jako dítě milovala a mám pocit, že občas to tvoření baví víc mě než dceru."

Lenka Míšková

"Díky výzvám a tématickým webinarum s dcerkou tvoříme velice rádi, já tím odbourala tu potřebu hodnotit každý výtvor a zbavit se přesvědčení, že nemůžu tvořit, když neumím malovat. Dcerka si to vždy užije a my jsme rády, že spolu můžeme takto příjemně strávit čas společně."

Veronika Šarochová

"Radku dlouhodobě a moc ráda sleduju a zúčastnila jsem se webinářů, online kurzu i několika výzev. Moje čtyřletá dcera zbožňuje tvoření a díky Radčiným nápadům si výrazně rozšiřuje repertoár svých technik, často se zapojuje i dvouletý syn. Třeba takové malování krepákem, které známe z jejího kurzu i z jedné výzvy, zbožňujou. Kromě toho v posledních měsících využívám některé nápady i ve skupince pro děti od 1,5 až 6 let, kterou vedu - Radčin prožitkový přístup tenhle věkový rozptyl dobře pojme."

Anna Paap

"Když byly děti malé, tvořila jsem s nimi tu a tam dárky pro prarodiče. Vždycky je to bavilo a některé výtvory zdobí naše byty dodnes. Proto jsem se teď začala rozhlížet, co tvořit s dvouletým vnukem. Radčiny náměty z tvořivých výzev se mi zalíbily natolik, že jsem si k Vánocům nadělila on-line kurz Tvoříme společně. Cením si na něm nejen množství inspirace čím a jak doma s dětmi tvořit, ale také srozumitelného vysvětlení, jak se dětský výtvarný projev vyvíjí. Mám teď mnohem lepší představu, co může vnuka bavit a jak mu k tvoření připravit co nejlepší podmínky. Nelitovala jsem jediné koruny či minuty, kterou jsem do toho investovala."

Radka Páleníková

"Společná tvorba s dětmi je pro mě možnost, jak se v každodenním ruchu na chvíli zastavit a být spolu. Těší mě pozorovat je, jak tvoří bez hranic a omezení, která nás dospělé mnohdy svazují. Často si u toho uvědomuji, jaký tvůrčí potenciál se v nich skrývá. Osobně mám ale nejraději chvíle, kdy mohu sama vzít štětec a barvy a jejich prostřednictvím vyjádřit své vlastní obsahy. Vnímám to tedy taky jako vlastní start či restart schopnosti výtvarně se projevit, která ke mě během života čas od času v různé podobě přichází. Díky společnému tvoření s dětmi - jejich lehkosti a nevázanosti ve vyjádření - přestávám mít pocit, že je to oblast pouze pro vyvolené, a začínám si to užívat."

Denisa Hobžová

“Tvořivé výzvy jsou úžasné a vždy mi dají spoustu nových zajímavých nápadů. Mám ráda důraz na prožitek, motivaci a nikdy se nestalo, že by výsledkem bylo 25 stejných obrázků, jako se tomu někdy ve školkách stává. V Radčiných nápadech vždy pracují děti, a to je skvělé. Baví děti i mě.”

Lucie Šůchová

“Tvořivé výzvy od Radky jsou úžasné v tom, že báječně naladí na dané období. Jsou v souladu s přírodou, s tím, co se děje okolo nás, projektují cykly, ve kterých se nacházíme. Víc si tak užívám např. advent, Velikonoce. Loni jsem konečně dala i v sobě nový rozměr velikonočním svátkům. Ráda se k nim vracím. Jsem ráda, když se připojují i děti. A skvělý je ten koučing a následné sdílení ve skupině.”

Madla Hnilicová

“Díky Radce a jejím kurzům i skupinám koukám na tvoření s dětmi úplně jiným pohledem. Musím říct, že jsem i v přístupu ke tvoření, kreslení či malování mnohem svobodnější a uvolněnější. Jsem ráda, že jsem ji objevila přesně ve chvíli, kdy jsem to nejvíce potřebovala.”

Karol Tišerová

Mám zájem o online ateliér

Odhoďte všechny obavy a začněte si konečně naplno užívat společné tvoření se svými dětmi.

CHCI VSTOUPIT DO ONLINE ATELIÉRU TVOŘÍME SPOLEČNĚ PO CELÝ ROK

Odhoďte všechny obavy a začněte si konečně naplno užívat společné tvoření se svými dětmi.