webinář zdarma

Svatomartinské

tvoření

s prožitkem

webinář zdarma

Svatomartinské

tvoření

s prožitkem

Podívejte se na záznam webináře

Tvořte s dětmi z netradičních výtvarných materiálů a oslavte svátek sv. Martina.

Co nás společně čeká?

Prozradím vám oblíbené svatomartinské motivační aktivity.

Ukážu vám 3 neobvyklé výtvarné materiály (karton, alobal, sádrový obvaz), které můžete použít pro tvorbu podkovy.

Pozvu vás na plánovaný online program TÝDEN SE SÁDROU.

Jednoduchost a hravost mých výtvarných aktivit v kombinaci s hloubkou prožitku vás překvapí.

Mohli jste se mnou setkat:

Co o mě říkají účastníci mých programů?

"Všechny Radčiny kurzy, výzvy, semináře stojí za absolvování. Vždy má po ruce nějaký nový nápad, inspiraci, vtažení do tvoření. Vzájemné sdílení a zpětná vazba jsou samozřejmostí."

Martina Steinitzová

"Radka mě učí těšit se na hodiny výtvarné výchovy. Posiluje moje jistoty v práci a ukazuje, jak být kreativní a nebát se experimentovat."

Pavlína Kolertová

"Díky Radčiným kurzům jsem poznala mnoho techniky, jak výtvarno povýšit na prostředek rozvoje osobnosti dítěte i pedagoga."

Zdeňka Hurtová

"Radka Rubešová boří stereotypy českých pedagogů a uniformitu nástěnek na školních chodbách. Pokud chcete vést děti k autentickému výtvarnému vyjádření, prožitku a radosti z tvorby, pak jste tu správně."

Kateřina Karlická

“Radka Rubešová boří stereotypy českých pedagogů a uniformitu nástěnek na školních chodbách. Pokud chcete vést děti k autentickému výtvarnému vyjádření, prožitku a radosti z tvorby, pak jste tu správně.”

Kateřina Karlická

“Díky Radčiným kurzům jsem poznala mnoho techniky, jak výtvarno povýšit na prostředek rozvoje osobnosti dítěte i pedagoga.”

Zdeňka Hurtová

“Radka mě učí těšit se na hodiny výtvarné výchovy. Posiluje moje jistoty v práci a ukazuje, jak být kreativní a nebát se experimentovat.”

Pavlína Kollertová

“Všechny Radčiny kurzy, výzvy, semináře stojí za absolvování. Vždy má po ruce nějaký nový nápad, inspiraci,  vtažení do tvoření. Vzájemné sdílení a zpětná vazba jsou samozřejmostí.”

Martina Steinitzová

Kdo pro vás webinář připravil?

Pojďme tvořit společně

Radka Rubešová

Ráda se s vámi podělím o zkušenosti, které jsem načerpala během 14 let vedení výtvarných aktivit a jako absolventka řady arteterapeutických výcviků. Jsem spoluautorkou knihy Výchova prožitkem, která je vyhledávanou metodickou příručkou  pro pedagogy MŠ.

Mým největším přáním je, aby se děti nebály svobodně tvořit a rodiče nebo pedagogové od nich neočekávali perfektní výsledek. Jsem přesvědčená, že důležitější je samotný proces tvorby a radost, kterou dětem objevování výtvarného světa přináší.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Webinář startuje ve čtvrtek 4. 11. 2021 ve 20 hodin.

Webinář SVATOMARTINSKÉ TVOŘENÍ S PROŽITKEM