10týdenní sebezkušenostní

skupinový program pro ženy

Tvoření tě promění

10týdenní sebezkušenostní

skupinový

program pro ženy

Tvoření tě promění

Toužíte být přirozeně napojené na svůj zdroj kreativity?

Možná je vaše výtvarné sebevědomí nízké a váš vnitřní kritik příliš hlasitý. I přestože jste byli někdy v dětství znejistěni, tak v podpůrném prostředí, které vytvořím a atmosférou, kterou navodím  arteterapeutickými technikami, vás přivedu zpět na místo, kde pramení vaše přirozená tvořivost.

 

Nenaučím vás kreslit a malovat, ale ukážu vám, jak přijmout sebe sama ve vašem autentickém výtvarném projevu. Ukážu vám, jak zažít radost z tvoření, objevit kouzlo improvizace a nechat se vést přítomným okamžikem. Ušpiníte si se mnou ruce od hlíny, ponoříte se do barev a napojíte se na svůj zdroj kreativity.

“Co bych vzkázala budoucím účastníkům? Aby se nebáli otevřít se a přistoupit na hravost, kterou nám tvoření ve všech jeho oblastech umožňuje. Aby otevřeli oči, dívali se na svět zvenčí i zevnitř. Aby se nebáli svých pocitů a intuice.

puntík magenta(100 × 100 px)
Miroslava Murycová

Jak vám TVOŘENÍ TĚ PROMĚNÍ pomůže k projevení vaší přirozené kreativity?

Zůstanete samy sebou

Neučím efektní výtvarné techniky, které vedou k prostému kopírování. Naučím vás si důvěřovat a nalézt si vlastní cestu, která vede k autentickému výtvarnému projevu.

Inspirujete se od ostatních žen

Díky skupinovým zoomům zažijete přijetí, porozumění a podporu od podobně smýšlejících žen.

Budete vždy vědět, co dělat dál

Jednou za 14 dnů dostane výtvarné úkoly a na nich budete svým tempem pracovat. V případě potřeby vám budu k dispozici.

Jaká témata nás v 10týdenním programu

TVOŘENÍ TĚ PROMĚNÍ čekají?

  výtvarné sebevědomí/vnitřní dítě

  pravá/levá mozková hemisféra – vnitřní kritik/dospělý

  výtvarné materiály a jejich léčivý potenciál

  automatická, rytmická kresba

  smejváky

  kreslený deník

  land art

  imaginativní techniky

  prožitkové tvoření s hlínou

“Slib, že tvoření mě promění, jsem nebrala na lehkou váhu…opravdu jsem od kurzu čekala nějakou změnu…i přesto je pro mě překvapením, jaké a jak velké změny se doopravdy staly! Navíc jsem zažila 10 týdnů v prostředí plném podpory, sdílení a inspirace…není lehké to popsat pár slovy, je potřeba to prožít…dopřejte si to 🙂.”

puntík magenta(100 × 100 px)
Danča Morávková

Pro koho je kurz určen?

  Pro ženy, které chtějí svůj osobnostní rozvoj obohatit o kreativní techniky.

  Pro ženy, které chtějí skrze tvoření relaxovat a zároveň nahlížet do svého nitra.

  Pro všechny, co ve své praxi pracují výtvarně s dětmi či dospělými a potřebují nabýt větší jistotu skrze vlastní sebezkušenost s jednotlivými výtvarnými technikami a materiály.

tvoření tě promění online kurz pro ženy 10týdenní sebezkušenostní skupinový program

Aktuální kurz Tvoření tě promění již byl zahájen.

CHCI vědět, až se kurz znovu otevře

Co o mém přístupu říkají ženy, které už tvoření se mnou zažily?

“Techniky a témata na sebe dobře navazují a jsou různorodá, vyzkoušíte si práci s různým materiálem. Velké plus tohoto kurzu vnímám to, že zde nejsou témata, která by se obtížně zpracovávala nebo potřebovaly nějaké další “ošetření” (stalo se mi to u jiného). Tady si téma nebo techniku člověk dělá po svém. Radka má citlivý přístup. “

puntík magenta(100 × 100 px)
Petra Součková

Slib, že tvoření mě promění, jsem nebrala na lehkou váhu…opravdu jsem od kurzu čekala nějakou změnu…i přesto je pro mě překvapením, jaké a jak velké změny se doopravdy staly! Navíc jsem zažila 10 týdnů v prostředí plném podpory, sdílení a inspirace…není lehké to popsat pár slovy, je potřeba to prožít…dopřejte si to 🙂

puntík magenta(100 × 100 px)
Dana Morávková
tvoření tě promění tvořivý kurz pro ženy 10 denní online kurz tvoření pro ženy

Pojďte se mnou

udělat další krok

Ráda se s vámi podělím o zkušenosti, které jsem načerpala během 14 let vedení výtvarných aktivit a jako absolventka řady arteterapeutických výcviků.

Mým největším přáním je, abyste se nebály svobodně tvořit a neočekávali od sebe perfektní výsledek. Jsem přesvědčená, že důležitější je samotný proces tvorby a radost, kterou objevování výtvarného světa přináší.

Programem prošlo 40 žen. Jak ženy společné tvoření proměnilo?

“Tvoření s Radkou je jiné, protože se sama nebojí být jiná. Moc ráda vzpomínám na společnou práci a Radčiny projekty. Netrápí se dopředu tím, jak by výsledky tvorby měly podle zažité formy vypadat, pro nápad a radost z tvoření nelituje práce, prostoru ani materiálu. Umí se rozmáchnout, dělat velká gesta a její přesvědčení a zaujetí vytváří pro všechny, kdo s ní tvoří, bezpečný prostor. Umí druhé inspirovat a doprovázet.

puntík magenta(100 × 100 px)
Eva Dittingerová

“Moc se mi líbilo, jak nás Radka provedla citlivě, nenásilně, nevnucovačně celým kurzem. Je to krásná cesta plná tvoření a sebepoznání.”

puntík magenta(100 × 100 px)
Pavlína Kolertová

Jestli jste někdy ve svém životě uvěřili, že neumíte tvořit a zavřeli jste si tak přístup k té nádherné, nespoutané a samo-plynoucí kreativní síle, je tady příležitost udělat s Radkou malý krůček k tomu, aby se to změnilo. Skrze výtvarné techniky i práci s hlínou.

puntík magenta(100 × 100 px)
Silvie Šabacká

Dejte mi vědět, až se kurz Tvoření tě promění znovu otevře.

chci poslat info

Prožitkové tvoření tvůj život navždy promění

Dejte mi vědět, až znovu poběží Tvoření tě promění

  • Registrací souhlasíte s mým zpracováním vašich osobních údajů. Jsou u mě v bezpečí, zacházím s nimi dle mých Zásad ochrany osobních údajů.