VÝTVARNÉ HRY

pro rodiče a děti

webinář zdarma

VÝTVARNÉ HRY

pro rodiče a děti

Záznam webináře

Zažijte s dětmi při tvoření hravost, lehkost a zábavu!

Co nás společně čeká?

Prozradím vám, že tvoření nemusí být jen o krásných obrázcích a výrobcích na poličku.

Ukážu vám 3 výtvarné hry, které děti nadchnou.

Inspiruji vás obdobně jako už tisíce rodičů, kteří prošli mými online kurzy a výzvami.

Jednoduchost a hravost v kombinaci s hloubkou prožitku vás překvapí.

Mohli jste se mnou setkat:

Co o mě říkají účastníci mých programů?

"Všechny Radčiny kurzy, výzvy, semináře stojí za absolvování. Vždy má po ruce nějaký nový nápad, inspiraci, vtažení do tvoření. Vzájemné sdílení a zpětná vazba jsou samozřejmostí."

Martina Steinitzová

"Radka mě učí těšit se na hodiny výtvarné výchovy. Posiluje moje jistoty v práci a ukazuje, jak být kreativní a nebát se experimentovat."

Pavlína Kolertová

"Díky Radčiným kurzům jsem poznala mnoho techniky, jak výtvarno povýšit na prostředek rozvoje osobnosti dítěte i pedagoga."

Zdeňka Hurtová

"Radka Rubešová boří stereotypy českých pedagogů a uniformitu nástěnek na školních chodbách. Pokud chcete vést děti k autentickému výtvarnému vyjádření, prožitku a radosti z tvorby, pak jste tu správně."

Kateřina Karlická

“Radka Rubešová boří stereotypy českých pedagogů a uniformitu nástěnek na školních chodbách. Pokud chcete vést děti k autentickému výtvarnému vyjádření, prožitku a radosti z tvorby, pak jste tu správně.”

Kateřina Karlická

“Díky Radčiným kurzům jsem poznala mnoho techniky, jak výtvarno povýšit na prostředek rozvoje osobnosti dítěte i pedagoga.”

Zdeňka Hurtová

“Radka mě učí těšit se na hodiny výtvarné výchovy. Posiluje moje jistoty v práci a ukazuje, jak být kreativní a nebát se experimentovat.”

Pavlína Kollertová

“Všechny Radčiny kurzy, výzvy, semináře stojí za absolvování. Vždy má po ruce nějaký nový nápad, inspiraci,  vtažení do tvoření. Vzájemné sdílení a zpětná vazba jsou samozřejmostí.”

Martina Steinitzová

Kdo pro vás webinář připravil?

Pojďme tvořit společně

Radka Rubešová

Ráda se s vámi podělím o zkušenosti, které jsem načerpala během 14 let vedení výtvarných aktivit a jako absolventka řady arteterapeutických výcviků. Jsem spoluautorkou knihy Výchova prožitkem, která je vyhledávanou metodickou příručkou  pro pedagogy MŠ.

Mým největším přáním je, aby se děti nebály svobodně tvořit a rodiče nebo pedagogové od nich neočekávali perfektní výsledek. Jsem přesvědčená, že důležitější je samotný proces tvorby a radost, kterou dětem objevování výtvarného světa přináší.

CHCI SE ZÁZNAM

Získejte záznam webináře

Webinář VÝTVARNÉ HRY