nebo
nebo
Pro ženy, které mají touhu se kreativně vyjadřovat a nemají na to v běhu každodennosti čas a prostor.
Pro ty, co mají chuť ponořit se do barev, ale trochu se ostýchají a stydí, protože jejich výtvarné sebevědomí je zahrabané někde hluboko pod zemí.
Pro všechny, kteří se potřebují zastavit, zrelaxovat a obnovit své zdroje skrze tvořivý proces.
Pro ty, co tvoří často se svými dětmi – doma či ve škole a chtějí si dopřát nerušený prostor pro objevování a experimentování na výtvarném poli.
Strávíme pohodový relaxační den v milé společnosti naplněný tvořením pod mým vedením.
Užijeme si dopolední a odpolední blok malování s přestávkou na oběd. Je možné si společně zajít do blízké vietnamské restaurace.
Čekají vás 4 arteterapeutické techniky – individuální i skupinové.
V ceně workshopu je pronájem prostor, výtvarný materiál, drobné občerstvení, káva, čaj.
Lektorka prožitkového tvoření a arteterapeutka. Absolvovala jsem pětiletý sebezkušenostní výcvik SUR se zaměřením na arteterapii. Aktuálně studuji postgraduální výcvik ArteGestalt.
Vytvářím bezpečný a podporující prostor, ve kterém se můžete výtvarně vyjádřit svobodně, bez tlaku na výkon a výsledek.
Inspiruji se senzomotorickou arteterapiií, která vychází z přístupu Cornelie Elbrecht. Je autorkou sebezkušenostního online programu pro ženy Tvoření tě promění.
Za tuto zvýhodněnou cenu se můžete přidat jen do 16. 5. Navíc dostanete jako dárek měsíční tvořivý online program LETNÍ ARTE DO KABELKY v hodnotě 990 Kč.
„Tahle tvořivá setkání jsou místem, kde čas plyne jinak. Můžete si dlouhé minuty jen tak užívat míchání barev, ťupání štětcem nebo prsty zabořené v hlíně. A dvě hodiny najednou utečou jako nic. Je v tom trochu návrat do dětství, něco hluboce archetypálního a zároveň příležitost odložit chytré telefony i hodinky a skrze ruce na chvíli ulevit hlavě. Je to super!“
„Jsou to chvíle, kdy se člověk zastaví a je sám se sebou. Při ponoření do tvorby a vlastních myšlenek najednou přichází – kromě spousty otázek – i odpovědi. Mám ten čas ráda, ale sama si jej neumím dopřát, vždy je něco, co zrovna „hoří“ víc. Potřebuji, aby pro mě někdo vytvořil prostor a já ho následně „musela“ využít. 🙂
„Jestli jste někdy ve svém životě uvěřili, že neumíte tvořit a zavřeli jste si tak přístup k té nádherné, nespoutané a samo-plynoucí kreativní síle, je tady příležitost udělat s Radkou malý krůček k tomu, aby se to změnilo. Skrze výtvarné techniky i práci s hlínou.
„Tvoření s Radkou je jiné, protože se sama nebojí být jiná. Moc ráda vzpomínám na společnou práci a Radčiny projekty. Netrápí se dopředu tím, jak by výsledky tvorby měly podle zažité formy vypadat, pro nápad a radost z tvoření nelituje práce, prostoru ani materiálu. Umí se rozmáchnout, dělat velká gesta a její přesvědčení a zaujetí vytváří pro všechny, kdo s ní tvoří, bezpečný prostor. Umí druhé inspirovat a doprovázet.