Vyhledávat
Semináře pro pedagogy
Na seminářích s vámi budu sdílet své znalosti a zkušenosti s prožitkovou výtvarnou výchovou a artefiletikou. Představím vám netradiční výtvarné techniky a seznámím vás s nimi skrze váš vlastní prožitek.
Semináře pravidelně pořádám ve Znojmě a v Hodoníně, ale ráda přijmu vaše pozvání i do jiného města. Spoustu inspirace ke tvoření s dětmi můžete najít i v mém online kurzu Tvoříme společně a v tématických výzvách, které pravidelně pořádám v průběhu roku.
Tvoření s hlínou
Pro pedagogy organizuji také workshopy zaměřené na tvoření s hlínou a její využití v arteterapii. Hlínu vnímám jako fascinující živý materiál, skrze který se děti dostávají do kontaktu samy se sebou a se svými emocemi. Budu s vámi sdílet svoje osvědčené tipy na tvoření a představím vám i méně známé způsoby využití hlíny v prožitkové výtvarné výchově.
Kromě živých workshopů si se mnou můžete práci s hlínou vyzkoušet i v online programu Týden s hlínou, který otevírám dvakrát ročně.
Workshopy pro rodiče
Během tříhodinové přednášky si osaháte nejrůznější výtvarné materiály a na vlastní kůži si vyzkoušíte tvoření s prožitkem. Dodám vám sebedůvěru pustit se s dětmi do výtvarných projektů a odpovím na všechny vaše otázky ohledně tvoření.
Objevte se mnou nové výtvarné techniky a zažijte společnou radost z tvoření.
Arteskupiny a artedílny
Při tvoření si můžete zcela svobodně vyzkoušet prožitkové výtvarné techniky, aniž byste se museli soustředit na konečný výsledek. Arteskupina vám nabídne možnost sdílet svoje pocity a podpoří nejen vaše tvořivé sebevědomí, ale i vaši sebejistotu v běžném životě.
V současné době sice neorganizuji pravidelná arteskupinová setkávání, ale ráda se s vámi uvidím na výtvarných seminářích, které organizuji společně se Silvií Šabackou. Arteterapeutický workshop můžu uspořádat i pro vaši instituci, firmu nebo neziskovou společnost.

Neváhejte mě oslovit