Vyhledávat
radka rubešová o mně lektorka prožitkového tvoření a arteterapeutka

Pojďme tvořit společně

Radka Rubešová

Ukážu vám, jak s dětmi zažít radost z tvoření, objevit kouzlo improvizace a nechat se vést přítomným okamžikem. Ušpiňte si se mnou ruce od hlíny, ponořte se do barev a vyzkoušejte nové výtvarné techniky, které pro vás vymýšlím a testuji na svých vlastních dětech i v kroužcích.

Mým největším přáním je, aby se děti nebály svobodně tvořit a rodiče nebo pedagogové od nich neočekávali perfektní výsledek. Jsem přesvědčená, že důležitější je samotný proces tvorby a radost, kterou dětem objevování výtvarného světa přináší.

Když si na chvíli umyju ruce od hlíny a barev, zabývám se lektorováním pedagogů mateřských škol a individuální nebo skupinovou arteterapií. Ráda se věnuji i psaní článků a knih o prožitkovém tvoření s malými dětmi. Kromě online kurzů a výzev se spolu můžeme potkat i naživo na některém z mých výtvarných workshopů pro děti či dospělé.

více o mém vzdělání

Reference

Silvie Šabacká

Jestli jste někdy ve svém životě uvěřili, že neumíte tvořit a zavřeli jste si tak přístup k té nádherné, nespoutané a samo-plynoucí kreativní síle, je tady příležitost udělat s Radkou malý krůček k tomu, aby se to změnilo. Skrze výtvarné techniky i práci s hlínou.

www.vesvemteledoma.cz

Karol Tišerová, maminka a blogerka

Díky Radce a jejím kurzům i skupinám koukám na tvoření s dětmi úplně jiným pohledem. Musím říct, že jsem i v přístupu ke tvoření, kreslení či malování mnohem svobodnější a uvolněnější. Jsem ráda, že jsem ji objevila přesně ve chvíli, kdy jsem to nejvíce potřebovala.

https://zivotpodlekarol.blogspot.com/