Vyhledávat
Podzimní tvořivá výzva
19. 10. - 1. 11.

Každý všední den vám pošlu námět na originální výtvarnou aktivitu, se kterou si společně s dětmi užijete barevné kouzlo podzimu.

Rádi byste vedli děti k výtvarnému tvoření, ale dochází vám nápady a nemáte čas trávit několik hodin denně hledáním inspirace? Přidejte se do tvořivé výzvy a užijte si s dětmi moje osvědčené podzimní projekty.

Dva týdny plné nových nápadů

Každé ráno ode mě dostanete e-mail s podrobně popsaným výtvarným projektem, který si můžete s dětmi ihned vyzkoušet doma nebo v přírodě.

Jednoduché a efektivní

Při tvoření nebudete potřebovat žádné speciální vybavení. Vystačíte si se základními výtvarnými pomůckami a běžnými předměty z domácnosti.

Pro nejmenší děti i malé školáky

Výtvarné aktivity jsem navrhla tak, aby zaujaly a rozvíjely děti od 2 do 8 let. Spolu s nimi se do tvoření samozřejmě můžete zapojit i vy.

Pro rodiče i pedagogy

Do výtvarných projektů se můžete pustit nejen doma, ale i v mateřských školách či družinách a na výtvarných kroužcích.

Sdílení ve skupině

V uzavřené facebookové skupině můžete sdílet svoje fotografie z tvoření, inspirovat se od ostatních a na cokoliv se mě zeptat.

Důležitý je prožitek

Cílem není jenom tvorba výsledného výrobku, ale především samotný zážitek z tvořivého procesu.

Jak bude výzva probíhat?

 • Po zaplacení vám pošlu pozvánku do uzavřené facebookové skupiny a seznam pomůcek a materiálů, které budete při tvoření potřebovat. Pravděpodobně je už máte všechny doma a pokud ne, pořídíte je v nejbližším papírnictví.
 • V průběhu 14 dnů vám pošlu emailem celkem 10 vypracovaných projektů na podzimní témata a další menší inspirace k tvoření. Začínáme v pondělí 19. 10. 2020.
 • Ve skupině můžete průběžně sdílet svoje prožitky, poznatky i fotografie a pokládat mi dotazy.
 • Po skončení výzvy vám pošlu soubor se shrnutím všech projektů a můžete i nadále využívat facebookovou skupinu.

Co říkají na podzimní výzvu ti, kteří se jí zúčastnili loni?

"Já vždycky moc ráda tvořila a nikdy mi to moc nešlo a nemám moc sílu ani čas vymyslet a hledat, co budu s dcerou tvořit. Díky online ateliéru, máme skoro každý volný den, naservírovaný nápad i s postupem. Moc se mi líbí, že každé téma je schopné dítě zvládnout a může si to dělat celé podle sebe. A to jsme si v tomto kurzu uvědomila nejvíc, že je důležité nechat dceru, tvořit i když ti není přesně podle postupu."

Dana Dlouhá

"Do online ateliéru jsem vstupovala s nadšením po srdíčkové výzvě. Měli jsme tou dobou s dětmi tvůrčí zásek, nedařilo se nám tvořit s radostí a vlastně vůbec najít k tvoření chuť. Bylo mi to tenkrát líto a neuměla jsem s tím pohnout, uvolnit děti ve vlastní tvorbě byl pro mě trochu oříšek a moc se mi hodila vaše pomocná ruka. Od Online ateliéru jsem očekávala pravidelnou a kvalitní inspiraci a té se nám plnou měrou dostává! Výzvy vnáší do našeho společného tvoření radost, otevřenost, sdílení pocitů a to je pro mě velmi cenné."

Kateřina Vágaiová

"Ateliér splnil má očekávání, pomohl mi zabavit dceru pokaždé originálním způsobem, rozvinout jemnou motoriku i fantazii, oběma nám přinesl příjemně strávené společné chvíle. Množství projektů mě překvapilo, dnů, kdy tvoříme, se zdá mnohem více než těch bez tvoření."

Helena Dvořáková

Jaké projekty na vás čekají?

 1. MŮJ STROM
 2. PODZIMNÍ MANDALA
 3. JEŽCI A JEŽEČCI
 4. JABLÍČKA
 5. MYŠKA
 6. PAVOUCI A PAVUČINY
 7. LETOKRUHY
 8. STROM MÉHO RODU
 9. LUCERNIČKY PRO NAŠE PŘEDKY
 10. PODKOVA SV. MARTINA

Buďte kreativní

Objevte v sobě kreativní duši a začněte si výtvarné tvoření užívat spolu s dětmi.

Dopřejte dětem svobodu

Nechejte děti svobodně tvořit a posilujte tak jejich přirozené sebevědomí.

Nebojte se začít

Naučím vás přistupovat k tvoření bez zbytečných strachů, přehnaného očekávání a neustálého sebehodnocení.

Kolik zaplatíte za PODZIMNÍ TVOŘIVOU VÝZVU?

Dva týdny plné podzimní inspirace a mojí podpory vás vyjdou na

299 Kč

Tvořivých výzev k jednotlivým ročním obdobím se již zúčastnilo přes 1000 rodičů s dětmi. Přidejte se k nim i vy!

Do začátku PODZIMNÍ TVOŘIVÉ VÝZVY zbývá: