Vyhledávat
Podzimní tvořivá výzva
19. 10. - 1. 11.

Každý všední den vám pošlu námět na originální výtvarnou aktivitu, se kterou si společně s dětmi užijete barevné kouzlo podzimu.

Rádi byste vedli děti k výtvarnému tvoření, ale dochází vám nápady a nemáte čas trávit několik hodin denně hledáním inspirace? Přidejte se do tvořivé výzvy a užijte si s dětmi moje osvědčené podzimní projekty.

Dva týdny plné nových nápadů

Každé ráno ode mě dostanete e-mail s podrobně popsaným výtvarným projektem, který si můžete s dětmi ihned vyzkoušet doma nebo v přírodě.

Jednoduché a efektivní

Při tvoření nebudete potřebovat žádné speciální vybavení. Vystačíte si se základními výtvarnými pomůckami a běžnými předměty z domácnosti.

Pro nejmenší děti i malé školáky

Výtvarné aktivity jsem navrhla tak, aby zaujaly a rozvíjely děti od 2 do 8 let. Spolu s nimi se do tvoření samozřejmě můžete zapojit i vy.

Pro rodiče i pedagogy

Do výtvarných projektů se můžete pustit nejen doma, ale i v mateřských školách či družinách a na výtvarných kroužcích.

Sdílení ve skupině

V uzavřené facebookové skupině můžete sdílet svoje fotografie z tvoření, inspirovat se od ostatních a na cokoliv se mě zeptat.

Důležitý je prožitek

Cílem není jenom tvorba výsledného výrobku, ale především samotný zážitek z tvořivého procesu.

Jak bude výzva probíhat?

 • Po zaplacení vám pošlu pozvánku do uzavřené facebookové skupiny a seznam pomůcek a materiálů, které budete při tvoření potřebovat. Pravděpodobně je už máte všechny doma a pokud ne, pořídíte je v nejbližším papírnictví.
 • V průběhu 14 dnů vám pošlu emailem celkem 10 vypracovaných projektů na podzimní témata a další menší inspirace k tvoření. Začínáme v pondělí 19. 10. 2020.
 • Ve skupině můžete průběžně sdílet svoje prožitky, poznatky i fotografie a pokládat mi dotazy.
 • Po skončení výzvy vám pošlu soubor se shrnutím všech projektů a můžete i nadále využívat facebookovou skupinu.

Co říkají na podzimní výzvu ti, kteří se jí zúčastnili loni?

"Se synem jsme zvládli téměř všechny aktivity. Přes prvotní ohmatání hlíny, synovu sebekontrolu, aby se hlínou neumazal, dokud nezjistil, že umazání se od hlavy k patě nejen sebe, ale i mě, je vlastně velká legrace, že se nic jiného nestane, než že hlína zaschne a během chvilky se zase smyje. Že z hlíny může modelovat (své počáteční písmeno, mističku, ve které má teď sladkosti, postavičky) a že modelování z hlíny není totéž jako z plastelíny, nebo že hlínou může malovat. Malba hlínou byl jeden z nejlepších projektů a pro mě největším wow efektem. Zůstal nám po ní krásný domeček, který jsme zarámovali, a mě lněná taška k přenášení knih z knihovny. Pokud bych si měla něco přát, tak snad jenom vypalovací pec, ale tu logicky nemůže Radka distribuovat Pro zážitek práce s hlínou ale udělala maximum!"

Petra Mirovská

"Výzva se nám všem moc líbila :), rozhodně jsem si i já rozšířila obzory, co se týče výtvarných technik a jejich kombinací, a hlavně byla super vždy ta motivační část, ta kluky bavila hodně. 🙂 Děkujeme!"

Tereza Válková
maminka dvou chlapců (3 a 7 let)

"Moc se mi líbí, že je vše popsáno krok za krokem včetně toho, co by dítě mělo zvládnout samo a s čím případně pomoci. Moc se nám také líbily doprovodné aktivity, při kterých jsme si užili spoustu legrace."

Alena Havrdová

Jaké projekty na vás čekají?

 1. MŮJ STROM
 2. PODZIMNÍ MANDALA
 3. JEŽCI A JEŽEČCI
 4. JABLÍČKA
 5. MYŠKA
 6. PAVOUCI A PAVUČINY
 7. LETOKRUHY
 8. STROM MÉHO RODU
 9. LUCERNIČKY PRO NAŠE PŘEDKY
 10. PODKOVA SV. MARTINA

Buďte kreativní

Objevte v sobě kreativní duši a začněte si výtvarné tvoření užívat spolu s dětmi.

Dopřejte dětem svobodu

Nechejte děti svobodně tvořit a posilujte tak jejich přirozené sebevědomí.

Nebojte se začít

Naučím vás přistupovat k tvoření bez zbytečných strachů, přehnaného očekávání a neustálého sebehodnocení.

Kolik zaplatíte za PODZIMNÍ TVOŘIVOU VÝZVU?

Dva týdny plné podzimní inspirace a mojí podpory vás vyjdou na

299 Kč

Tvořivých výzev k jednotlivým ročním obdobím se již zúčastnilo přes 1000 rodičů s dětmi. Přidejte se k nim i vy!

Do začátku PODZIMNÍ TVOŘIVÉ VÝZVY zbývá: